کلام رهبر

امام خامنه ای: مکتب سياسى امام داراى شاخص هايى است. شاخص اول: در مکتب سياسى امام، معنويت با سياست در هم تنيده است. شاخص دوم، اعتقاد راسخ و صادقانه به نقش مردم است؛ شاخص سوم، نگاه بين‏ المللى و جهانىِ اين مکتب است. شاخص مهم ديگر مکتب سياسى امام بزرگوار ما پاسدارى از ارزشهاست، که مظهر آن را امام بزرگوار در تبيين مسأله‏ ى ولايت ‏فقيه روشن کردند.آخرين نکته، مسئله عدالت اجتماعي است

امام موسي کاظم عليه‌السلام : از شوخي خودداري کن زيرا شوخي جلوه معنوي تو را مي‌زدايد.
خانه

سخنراني

تبیین :مناظره خواندنی و جنجالی، دکتر نبویان و دکتر زیباکلام
مباني نظریه لیبرالیسم

این مناظره در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تھران در تاریخ ٩ اردیبهشت١٣٩١ برگزار شد، که به گزارش خبرنگار تبیین
مورد استقبال بسیاری از دانشجویان و طلاب قرار گرفت.

برای دانلود فایل مناظره از لینک زیر استفاده کنید.

صادق زيباكلام و حجت الاسلام نبويان در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات، در خصوص مباني ليبراليسم با يكديگر به مناظره پرداختند.

 

به گزارش خبرنگار سياسي «خبرگزاري دانشجو»، صادق زيباكلام و حجت الاسلام نبويان عصر امروز در ‌آمفي‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات به مناظره در خصوص مباني ليبراليسم پرداختند.

نشست طلاب و روحانیون حامی جبهه پایداری انقلاب اسلامی روز گذشته در محضر آیت الله خوشوقت و با سخنرانی آیت الله رجبی قائم مقام علامه مصباح یزدی در موسسه امام خمینی (ره)، حجت الاسلام نبویان و حجت الاسلام آقاتهرانی برگزار شد.

به گزارش رجانیوز در این نشست که با استقبال خوب طلاب جوان تهرانی روبرو شده بود، حجت الاسلام نبویان در سخنان مهمی ضمن پاسخ به برخی شایعات مطرح شده درباره کاندیداتوری خود، به ماجرای دیدار علامه مصباح یزدی و رهبر معظم انقلاب در روز 19 دی و نکات مهمی که معظم له در این دیدار بیان فرموده‎اند پرداخت.

درجلسه ای که از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با حضور برخی اعضای جبهه ی پایداری از جمله دکتر میرکاظمی، دکتر سلیمانی و حجت الاسلام رسایی در روز یکشنبه 30 بهمن برگزار گردید، حجت الاسلام دکتر نبویان با ترسیم هدف اصلی جبهه ی پایداری که همان گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: برای اسلامی شدن جامعه ی عزیز ما، تحقق امور مختلفی لازم است. از جمله این که باید به بخش مهم تربیت نخبگان و مدیران ازجهت فکری و انگیزشی توجه جدی شود.

حجت الاسلام دکتر نبویان در جمع  دانشجویان بسیجی دانشکده های دانشگاه علامه طباطبایی به ایراد سخنرانی پرداختند.

این مراسم در روز پنج شنبه 13 بهمن برگزار گردید.

 

مدت‌ها بودکه پیگیر وقت مصاحبه‌ای با آقای دکتر نبویان ـ مسئول محترم جبهه پایداری استان مازندران ـ در مورد این جبهه بودیم. بالاخره ایشان با همه مشغله‌ها و درگیری‌های علمی و کاری که داشتند دعوت ما را پذیرفتند و در این مصاحبه شرکت کردند.