امروز: سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹

کلام رهبر

امام خامنه ای: مکتب سياسى امام داراى شاخص هايى است. شاخص اول: در مکتب سياسى امام، معنويت با سياست در هم تنيده است. شاخص دوم، اعتقاد راسخ و صادقانه به نقش مردم است؛ شاخص سوم، نگاه بين‏ المللى و جهانىِ اين مکتب است. شاخص مهم ديگر مکتب سياسى امام بزرگوار ما پاسدارى از ارزشهاست، که مظهر آن را امام بزرگوار در تبيين مسأله‏ ى ولايت ‏فقيه روشن کردند.آخرين نکته، مسئله عدالت اجتماعي است

امام مهدي عجل‌الله‌تعالي‌فرجه‌الشريف: «تصرف کردن در مال ديگري بدون اجازه صاحبش جايز نيست.»
خانه

 نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم با تبعیت از قرآن کریم شعار "مرگ بر آمریکا" را شعار اصلی خود می‌دانند، گفت: مردم در ۱۳ آبان امسال پرشورتر از گذشته پاسخ مناسبی به آمریکا خواهد داد.

حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در نطق میان دستور با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک، گفت: سفر دولت جدید به نیویورک و دیپلماسی مناسب آن آغاز کاری برای این دولت در دفاع از حقوق مردم در مقابل زورگویان و مستکبران است.

وی ادامه داد: آمریکا راس مستکبران جهان به قول امام‌خمینی(ره) شیطان بزرگ و ام‌الفساد است و به هیچ‌وجه نمی‌توان به آن اعتماد کرد. ظلم‌های این کشور قبل و بعد از انقلاب در مورد ملت ایران فراموش‌ شدنی نیست، لذا مردم با تبعیت از قرآن‌کریم شعار "مرگ بر آمریکا" را شعار اصلی خود می‌دانند و در 13 آبان امسال پرشورتر از گذشته پاسخ مناسبی به آمریکا خواهد داد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: غفلت نکردن از ریشه شرارت و ظلم‌های آمریکا نسبت به ایران، موضوع مهم دیگری است و اینکه آمریکا از ابتدا به صورت آشکار دشمن درجه یک ملت ایران شده و دارایی‌های ملت را بلوکه کرده و گروه‌های مختلف را به جان ملت انداخته است و همچنین کودتای نوژه را طراحی کرد و جنگ 8 ساله را علیه ملت ایران تحمیل کرده، به سبب آن است که ملت ایران انقلاب اسلامی را پدید آورد و سعی کرد جهان‌بینی اسلام را در قالب جهان‌بینی مدرن به جهان عرضه کند؛ جهان‌بینی که در همه عرصه‌ها با آموزه‌های مدرن و لیبرال در تعارض است.

حجت‌الاسلام نبویان گفت: بسیار سادگی است که کسی گمان کند دشمنی آمریکا نسبت به ایران به دلیل مسئله هسته‌ای است و اگر نسبت به این مسئله عقب‌نشینی صورت گیرد، مشکل حل خواهد شد. روشن است که ملت ایران 10 سال است که به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای دست یافته است در صورتی که آمریکا جنگ و کودتا و فتنه‌های گوناگون گروهک‌ها را علیه ملت ما تحمیل کرد.

وی ریشه اصلی دشمنی آمریکا را دشمنی با اسلام دانست و افزود: دست‌اندرکاران دیپلماسی کشور باید به این، باور عمیق داشته باشند که ریشه دشمنی شیطان بزرگ آن است که ملت ما معتقد به اسلام است و در دفاع از آن همه هستی خود را فدای آن می‌کند. کما اینکه امام(ره) فرمودند "من باز می‌گویم همه مسئولان نظام و مردم ایران بدانند که غرب و شرق تا شما را از هویت اسلامی خود به خیال خام‌شان بیرون نکنند آرام نخواهند نشست. نه از ارتباط متجاوزان خشنود شود و نه از قطع ارتباط با آنها رنجور".

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: مقاومت 35 ساله ملت موجب شد که پایگاه‌های آمریکا در منطقه برچیده شود و هر روز شاهد شکست پی‌درپی در کشورهای مختلف از جمله سوریه باشیم و اگر کسی به دنبال مذاکره با مسئولین جمهوری اسلامی ایران است، این از سر ضعف و ناچاری است. آمریکا به دنبال مذاکره با ایران است تا شکست خود را برطرف کند و با ابزار تبلیغاتی خود به ملت‌های منطقه پیام دهد که ملت ایران پس از 30 سال مقاومت در مقابل ما ناچار به تسلیم شده و از این طریق بیداری اسلامی را تضعیف کند.

 

دیدگاه ها

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.