امروز: سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹

کلام رهبر

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): يكي از خطرهاي جدائي دين از سياست همين است كه وقتي سياست از دين جدا شد، از اخلاق جدا خواهد شد، از معنويت جدا خواهد شد.

آگاه باشيد که ياد خدا تنها وسيله آرامش دل‌هاي مردم است. سوره رعد، آيه 28
خانه

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از اعلام وصول طرح سؤال از رئیس‌جمهور در شرایط فعلی کشور اظهار کرد: امروز روز خوبی برای مجلس نبود؛ مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان تأکید داشتند که آرامش و وحدت در کشور را حفظ کنیم و همچنین ایشان فرمودند که ایجاد تنش و اختلاف در کشور خیانت است.

نبویان ادامه داد: ‌دریافت سؤال از رئیس‌جمهور و همچنین نمایندگان مجلس که این کار را انجام دادند، کار خوبی نبود و این اقدام نه تنها در راستای فرمایشات رهبری نیست بلکه به اعتقاد من مقابل فرمایشات ایشان هم است.

وی با بیان اینکه اعلام وصول طرح سؤال از رئیس‌جمهور کار نادرستی بود، گفت: برخی نمایندگان توجیهاتی برای این اقدامشان می‌آورند؛ مثلاً می‌گویند که حق ما این است که این سؤال را مطرح کنیم که این توجیه درست نیست؛حق ما این است که مصالح کشور را در نظر بگیریم و آن را بر منافع خودمان ترجیح دهیم.

نبویان تصریح کرد: باید وحدت را حفظ کنیم و بر حل مشکلات مردم تأکید داشته باشیم و قوانینی مصوب کنیم که موجب خدمت‌رسانی دولت به مردم باشد.

نماینده مردم تهران همچنین اظهار داشت:نکته دیگری که موجب تعجب می‌شود، این است که برخی نمایندگان گفتند که رهبری باید مستقیماً به ما بگویند تا ما دست از سؤال برداریم که به نظر من این توجیه بسیار نامناسبی است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر پیگیری این موضوع خدمت به نظام نیست.

 

دیدگاه ها

سرباز ولایت خداقوت توسط کاربر مهمان

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.