امروز: سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹

کلام رهبر

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): يكي از خطرهاي جدائي دين از سياست همين است كه وقتي سياست از دين جدا شد، از اخلاق جدا خواهد شد، از معنويت جدا خواهد شد.

رَبَّنا ظَلَمْنا أنفُسَنا وَ إن لَمْ تَغْفِرْ لَنا وَ تَرْحَمْنا لَنَکونَنَّ مِنَ الخاسِرين. پروردگارا! ما به خويشتن ستم کرديم و اگر ما را نبخشي و بر ما رحم نکني از زيان‌کاران خواهيم بود. اعراف : 23
خانه

به گزارش جهان به نقل از فارس، حجتالاسلام سید محمود نبویان شامگاه چهارشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای هستهای که در جوار گلزار شهدای گمنام در تپهنورالشهدا گرگان برگزار شد اظهار داشت: جوانان و مسئولان این نظام باید توجه داشته باشند که شهدا برای چه چیزی شهید شدند و برای چه دشمنان هشت سال جنگ را بر این ملت تحمیل کرد و چرا در 33 سال گذشته رژیم طاغوتی فرو ریخت.

وی تصریح کرد: آمریکا و کشورهای پیشرفته کودتاهای مختلفی از جمله کودتای نوژه و کودتای قطبزاده را بر ایران تحمیل کردند اما جرم ایران چه بود که آمریکا و اسرائیل دست از سر این کشور برنداشته و هنوز هم بر نمیدارد و 37 کشور دنیا علیه یک کشور برخواستند، این ملت مظلوم مگر چه کرده که باید این همه مورد هجوم قرار بگیرد اما شهدای ما جانانه و مردانه در مقابل زیادهخواهیهای دشمنان ایستادند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا در اوج هستند افزود: جوانان این انقلاب در برابر دشمنان دیوار گوشتی درست کردند و دشمنان که میدیدند این کشور به راحتی سرنگون نمیشود از طریق فشارها، تحریمها و ترورها وارد میدان شدند.

نبویان با تاکید بر اینکه دشمن از دیرباز با طراحی فتنهها علیه ایران برخواسته است خاطرنشان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری از سال 1368 دشمن دو برنامه 10 ساله طراحی کرد که 10 سال اول، در تیرماه سال 1378 در کوی دانشگاه، اصلاحطلبان علیه نظام راه انداختند و در فتنه 1388 نیز چه خیانتها که اصلاحطلبان به این نظام، انقلاب و شهدا نکردند و مردم نیز این فتنهها را هیچگاه از یاد نخواهند برد.

وی یادآور شد: برخی با شعار پیروی از خط امام (ره) با دشمنترین دشمنان اسلام، آمریکا و اسرائیل دست دادند اما جرم این ملت چیست که باید این همه شهید و کشته بدهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون در اوج تحریم قرار داریم متذکر شد: صادرات را از ایران منع کردند، ایران را تحریم کردند و بوش اعلام کرده که باید تمام ملت ایران را از بین ببریم.

نبویان به دو دلیلی که دشمن در ایجاد تحریم به ملت ایران وارد کرده است اشاره کرد و افزود: از عصر رنسانس به بعد دنیای مدرن انحصارهایی را به وجود آورد و این انحصارها در زمینههای پزشکی، تکنولوژی، هستهای، هوا فضا، سلولهای بنیادی بوده است و ملت ایران آنقدر در این زمینهها رشد کرد و این انحصارها را شکست و دشمن به مقابله با ایران پرداخت اما همه میدانیم که این دلیل اصلی نبوده است چرا که پاکستان نیز از این پیشرفتها برخوردار بود.

وی ادامه داد: عزت کشور ما در ایران، پول و خاک نیست بلکه مشکل دنیای مدرن، با اسلام و اندیشه اسلامی است اینکه سیاست دنیا و اقتصاد دنیا با مدیریت اسلامی اداره شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران در مقابل همه دنیا یک تنه ایستاده است اظهار داشت: دشمنان فقط اسلام مدنظرشان است بنا به فرموده مقام معظم رهبری «دشمن از ایران هستهای نمیترسد بلکه از ایران اسلامی میهراسد» دشمن میخواهد مکتب امام صادق (ع) را از ما بگیرد اما ملت ایران همواره ثابت کرده که ذرهای در مقابل دشمنان کوتاه نخواهد آمد.

دیدگاه ها

Smack-dab what I was looikng توسط کاربر مهمان
ایشان امید ما هستند خدا توسط کاربر مهمان

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.