امروز: سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹

کلام رهبر

عزت و قدرت در سايه‏ ي تقوا و تمسك به قرآن و نترسيدن از غير خدا ممكن است.

امام موسي کاظم عليه‌السلام : از شوخي خودداري کن زيرا شوخي جلوه معنوي تو را مي‌زدايد.
خانه

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈسیدمحمود نبویانˈ چهارشنبه شب در اولین یادواره 75 شهید گمنام استان گلستان و شهدای هسته ای کشور در تپه نورالشهداء گرگان افزود: هدف واقعی دشمن از همه توطئه ها و ترورها، گرفتن اسلام، معاد و حق گرایی است.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی در سایه شهدا، اندیشه ای به نام ˈاندیشه اسلامیˈ را با هدایت و رهبری امام در دهه 70 میلادی تا به امروز به جهان عرضه کرده و دشمنان از این مسئله احساس ترس و خطر می کنند.

وی تصریح کرد: دشمن امروز از به چالش افتادن دنیا توسط قدرت الهی ایران و گسترش اسلام به شدت وحشت دارد و برای دور نگه داشتن جوانان از فلسفه وجودی اسلام و راه شهیدان، بیش از دو هزار کانال ماهواره ای علیه اسلام، نظام و این انقلاب راه اندازی کرده است.

وی ادامه داد: استکبار سعادت بشر را فقط در لذت دنیا میداند و دین الهی را نفی میکند، اما روحانی به نام ˈسید روحاله الموسوی خمینیˈ در مقابل سیلاب نفی پروردگار، انقلاب اسلامی را بنا کرد و از طرفی ماتریالیست و دنیای مدرن، پروردگار را خرافه میپنداشتند و امام راحل پرچمی را بلند کرد که تمام دنیا را به حق تعالی، معاد و انبیاء دعوت کرد و شهدای ما نیز پای این انقلاب شهید شدند و از جان خود گذشتند.

نبویان در ادامه گفت: زیر سنگین ترین فشارها و تحریم و تهدیدهای دشمن برای منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران، همه دنیا مشاهده کردند که 120 کشور نه تنها به حرف دشمنان گوش نکردند، حتی اکثر کسانی که می خواستند به ایران بیایند، با شرط دیدار با رهبر معظم انقلاب این شرایط را پذیرفتند و برای اجلاس ˈنمˈ به ایران سفر کردند.

به گفته نبویان، این حضور نشان از اوج عزت و قدرت ایران در سایه اسلام است و در واقع یک اندیشه و تفکر جدید در دنیا در حال عرضه شدن است و دشمنان از این مسئله، به طور جدی هراس دارند.

وی اظهار داشت: آنان از دوره رنسانس به این سمت، در دنیا برای خود در برخی زمینه ها، انحصار درست کرده بودند که از آن جمله می توان به انحصار پزشکی هسته ای، علم و فناوری، تکنولوژی، سلول های بنیادی، هوافضا و غیره اشاره کرد که با تلاش جوانان ایرانی، خود به این انحصارها به صورت ملی دست یافتیم و انحصار خاص از ابرقدرت ها را شکستیم و بخشی از دشمنی نیز بر سر همین مساله است.

وی در پایان یادآور شد: عزت کشور در ایران، پول و خاک نیست بلکه مشکل دنیای مدرن با اسلام و اندیشه اسلامی است و از این موضوع میترسد که سیاست و اقتصاد دنیا با مدیریت اسلامی اداره شود.

 

دیدگاه ها

You keep it up now, توسط کاربر مهمان

ارسال کردن دیدگاه جدید

پرسش امنیتی
این سئوال امنیتی جهت جلوگیری از تکمیل فرم توسط نرم افزارها می باشد.
Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر فوق را تایپ نمایید.